top of page
  • hallitus1

Yhdistyksen syyskokous ja pikkujoulut 25.11.2022

Perinnemaisemayhdistyksen sääntömääräinen syyskokous pidetään perjantaina 25.11.2022 klo 18 alkaen Varsinais-Suomen luonnonsuojelupiirin toimistolla (Martinkatu 5, Turku). Kokoukseen voi osallistua myös Teams-sovelluksella. Syyskokouksessa käydään läpi sääntömääräiset syyskokousasiat: vuoden 2023 jäsenmaksun suuruus, talousarvio ja toimintasuunnitelma.


Syyskokouksen jälkeen yhdistyksen puheenjohtaja Eriika Lundström kertoo luonnonlaidunlihan tilanteesta Suomessa. Esityksen jälkeen jatkamme vielä iltaa pikkujoulun merkeissä!


Ilmoittautuminen 22.11.2022 mennessä Eriikalle 040 717 8797 tai thelundstrom(at)gmail.com. Kerro ilmoittautumisen yhteydessä, mikäli haluat osallistua Teamsin välityksellä.

Kaikki jäsenet ovat tervetulleita mukaan!


Comentários


bottom of page